۵ مدل گوشواره ترند ۲۰۲۲ که نبایداز دست دهید

می‌دونستین که بیش از ۲۰ نوع مدل گوشواره وجود داره؟

گوشواره‌ طلا علاوه بر اینکه استایل شما رو کامل می‌کنه، این قابلیت رو داره که زیبایی‌های صورتتون رو بهتر نشون بده؛ به همین دلیل توصیه ما اینه که بیش از یک مدل گوشواره داشته باشین.

در این مطلب لیستی از ۵ نوع از انواع مدل گوشواره که هر خانمی باید داشته باشه، تهیه کردیم:

۱. گوشواره حلقه‌ای

گوشواره‌های حلقه‌ای، بسته به سایزی که دارن، می‌تونن ساده به نظر بیان یا بر عکس؛ استایل شما رو از سادگی در بیارن.

اگرچه این نوع گوشواره با هر لباسی ست میشه، اما با شلوار جین و تاپ خیلی عالی به نظر میرسه. گوشواره‌ حلقه‌ای انتخاب خوبی برای استایل‌های روز‌مره به حساب میاد.

۲. گوشواره زنجیری

گوشواره‌های زنجیری انتخابی هوشمندانه برای مراسم‌های رسمی از جمله قرار‌های کاری و مراسم‌ها‌ی شبانه هستن. گوشواره‌ زنجیری به راحتی با کت‌و‌شلوار و پیراهن مشکی ست میشه.

عکس گوشواره طلا گالری طلای ارل

۳. گوشواره‌‌ میخی کلاسیک

خیلی از مدل‌های گوشواره روزی ترند بودن ولی الان از مد افتادن، اما گوشواره میخی مدلیه که همیشه مده و طرفدار‌های زیادی داره. گوشواره‌های میخی الماس، مروارید یا گوشواره‌های میخی با اشکال هندسی مختلف انتخابی عالی برای استایل روز‌مره، مخصوصا مواقعی که قصد دارین همه‌چیز مینیمال باشه، هستن.

عکس گوشواره طلا مدل استایل روکو گالری طلای ارل

۴. گوشواره چلچراغی

در موقعیت‌ها‌ی خاص باید از گوشواره‌های خاص استفاده کرد؛ حالا این موقعیت خاص میتونه یه گشت‌و گذار شبونه دخترونه، یه قرار عاشقانه شبونه یا یه مراسم عروسی باشه. حتما یکی دو جفت گوشواره چلچراغی در بین جواهرات خود داشته باشین و اون‌ها رو با لباس شب و پیراهن ست کنین تا استایلی برای خودتون بسازین.

این گوشواره‌ها به تنهایی هم زیبا هستن و می‌تونین از انداختن گردنبند به همراه اون‌ها صرف نظر کنین؛ اینجوری دیگه نگرانی ست‌کردن گردنبند رو هم ندارین.

۵. گوشواره آویز کار‌شده با سنگ جواهر

گوشواره طلای نگین دار، مناسب مراسم‌ها‌ییه که می‌خواین در اون‌ها بدرخشین اما در عین حال سادگی استایلتون رو حفظ کنین. این مدل گوشواره آویز انتخابی ایده‌آل برای خانوم‌هاییست که موهاشون رو جمع می‌کنن چرا که نمایی زیبا به صورت و گردن میده. علاوه بر این، سنگ جواهر رنگی زیبا به استایلتون اضافه میکنه و میتونه مکملی زیبا برای لباس‌ها‌ی شما باشه.

برای بازدید از جدید‌ترین انواع مدل‌های گوشواره طلا، کلمه “خرید گوشواره طلا” را لمس کنید. 

۸ گوشواره ساده زنانه که حتما باید ببینید

گوشواره کارتیه طلا را بهتر بشناسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.