گردنبند تولید شده توسط گالری طلا ارل

آشنایی با اُرِل

اُرِل بر پایه اشتیاق ، همکاری ، خلاقیت و ترقی با رویکردی کاملاً مدرن در سال 1395 در تهران تأسیس شد تا در یک پروژه طولانی بتواند سبک و استایل خود را در صنعت طلا به معرض نمایش بگذارد.

اُرِل توانست با استفاده از پایه و اساس خود یعنی همکاری ، همفکری و خلاقیت امضاء خود را در آمیختن هنر و طلا به هموطنان عزیز نشان دهد. همیشه پشت هر رویاء یک فرد رویاپرداز هست و اُرِل همواره در تلاش بوده تا رویاهای شما را در صنعت طلا در اختیارتان قرار دهد.

این خلاقیت باعث شده تا امروزه اُرِل متنوع و خاص ترین برند در ضمینه طراحی طلاهای سبک و نیمه سنگین باشد.

ارل نام خود را از سمبل درستکاری و شخصیت اسطوره ای طلا در آمریکای جنوبی برگزیده تا بتواند همراه مطمئنی برای شما عزیزان در عرصه طلا باشد. نماد انگشتر بهمراه الماس روی آن نشانگر دیدگاه ما به جایگاهمان در این جهان میباشد و میخواهیم برای شما و در زندگی شما جاودانه باشیم. هنری که ما آنرا خلق و شما آنرا جاودانه میکنید.

ارزش های ما

خلاقیت ، نوآوری و تولید محصول با بالاترین کیفتیت اولویتهای اُرِل میباشد.

اُرِل همواره درتلاش بوده تا با بهترین امکانات و تجهیزات بتواند بهترین کیفیت را با توجه به کوچکترین جزئیات برای شما عزیزان تولید نماید و پس از تولید این محصولات را با نازلترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

درستی کار ، هستۀ اصلی هر کاری است که ما انجام می دهیم. تک تک طرح های اُرِل معنای بودن و جاودانگی را تعریف میکنند، ما ارزش شما را میدانیم و در تمامی لحظه خود را در قبال شما عزیزان متعهد میدانیم.

اصالت به سبک اُرِل

اُرِل همواره بواسطه تفکر خود توانسته در طراحی ها خاص و پیشرو واین افتخار را داشته باشد تا در ترندهای طلا پیشتاز باشد. اولین ها متعلق به شماست.

اُرِل به وسعت یک کشور

امروزه اُرِل این افتخار را دارد تا در سراسر کشور عزیزمان ایران چندین شعبه فعال داشته و خدمتگزار شما باشد.

در کنار شعبه فعال، اُرِل افتخار همراهی شما از طریق اپلیکیشن اینستاگرام و سایت رسمی خود را دارد.