عکس گوشواره شیر گالری طلای ارل

استفاده از طرح‌های طبیعی در طراحی جواهرات، رونق و زیبایی خاصی رو به اون‌ها می‌ده. مثلا، می‌تونیم با الهام گرفتن از الگوهای برگ‌ها، گل‌ها، موج‌های دریا و حتی سنگ‌ها برای طراحی نقش‌ها و فرم‌های منحصر به فرد استفاده کنیم. این طرح‌ها می‌تونن به جواهرات چشم نوازی برای خانم‌ها و آقایان تبدیل بشن.

ما هم در گالری طلا ارل همین الگو رو در نظر داشتیم و چند نمونه از محصولات خودمون رو با همین قاعده طراحی کردیم. در ادامه، لیست چند مورد از اون‌ها رو مشاهده می‌کنین. بیشتر این گوشواره‌های طلا رو می‌شه با انواع گردنبند طلا ست کرد.

1. گوشواره ماهی خرچنگ

گوشواره ماهی خرچنگ، به صورت میخی به گوش وصل می‌شه و شامل دو تکه جواهر، یک ماهی و یک خرچنگ هست. سایز کوچک اون، امکان استفاده در استایل روزانه رو به شما می‌ده. این گوشواره به خاطر جزئیات دقیق و طرح زیبایش، برای دخترخانم‌ها بسیار مناسب هست و می‌تونه تمام لباس‌های اونها رو زیباتر کنه.

با استفاده از این گوشواره ماهی خرچنگ، می‌تونین به ظاهر خودتون یک حس سادگی و زیبایی بدین و جواهری مناسب با استایل روزمره رو خریداری کنین.

2. گوشواره مار نانا

گوشواره مار نانا هم یکی از جواهرات خاص ما هست که به صورت میخی به گوش وصل می‌شه. این گوشواره روی هر دو تکه شمایل یک مار رو داره که بدنش کمی چرخیده است. این ویژگی اون رو به شکل یک مار واقعی نشون می‌ده. شما می‌تونین این گوشواره رو طوری روی گوش خودتون قرار بدین که مارها روی لاله گوش بخوابن.

این جواهر برای همه افراد به خصوص کسانی موهای کوتاهی دارن جذاب هست. این اشخاص می‌تونن زیبایی و جزئیات این گوشواره رو به خوبی نشون بدن. با گوشواره مار نانا، شما می‌تونین استایل خودتون رو ارتقا بدین و اون رو با مدل‌های گردنبند طلا که همین طرح رو دارن ست کنین.

3. گوشواره گوزن

ساختار گوشواره گوزن طوری در نظر گرفته شده که ما با شمایل یک گوزن زیبا و جزئیات مناسب روبرو هستیم. این بخش با دو تا زنجیر ریز به هم پیوسته به یک گوی کوچک متصل شده و این قسمت هم به گوش وصل می‌شه. این اتصال به صورت میخی هست. یادتون باشه گوزن معمولا نماد زیبایی، ظرافت و حیوانات با شخصیت هست.

این گوشواره با طرح گوزن، برای مجالس و مهمانی‌ها مناسب است، چون ظاهری شیک و جذاب داره و می‌تونه به لباس‌های شبانه و مجلسی شما جلوه ویژه‌ای ببخشه. با این گوشواره، می‌تونین به استایل خود جذابیت و زیبایی بیشتری بدین و در میان مهمانان، تماشاگران خاص خودتون رو داشته باشین.

4. گوشواره شیر

گوشواره شیر، با صورت یک شیر با جزئیات دقیق و زیبا ساخته شده و به صورت میخی به گوش وصل می‌شه. این شیر همچنین یک حلقه رو در دهان خودش نگه داشته. حلقه می‌تونه نماد قدرت، شجاعت و طبیعت بربری شیر باشه و با شخصیت شیر ارتباط مستقیمی پیدا کنه. این گوشواره می‌تونه با گردنبند شیر در یک ست کامل ترکیب بشه و برای مجالس و مهمانی‌ها بسیار مناسب باشه.

با استفاده از این جواهر، می‌تونیم به استایل خودمون ظاهری شیک و جذاب بدیم و در بین مهمان‌ها توجه بیشتری رو به خودمون جلب کنیم. گوشواره شیر، نماد قوت و زیبایی هست که با قدرت و اعتماد به نفس شما همخوانی داره.

5. گوشواره درنا

گوشواره درنا، با طرحی از این پرنده زیبا ساخته شده که روی هر دو تکه گوشواره به صورت متقارن قرار گرفته و فقط با خطوط مشخص شده. این مدل یک جواهر مینیمال و ساده است که برای استفاده روزانه در نظر گرفته می‌شه. در نظر داشته باشین که درنا نماد آزادی، قدرت پرواز و امید هست و بیانگر روحیه آزاد و ماجراجویانه شماست.

افرادی که مفاهیمی مثل آزادی و خلاقیت رو در نظر دارن و در ضمن به دنیای پرندگان و پرواز هم علاقه نشون می‌دن، این گوشواره رو خیلی دوست دارن. با استفاده از گوشواره درنا، می‌تونین این نماد قدرت و آزادی رو به استایل خودتون اضافه کنین و یک پوشش روزمره شیک داشته باشین.  این تکه جواهر برای افرادی که ظاهر زیبا و مینیمالیستی دوست دارن، مناسب هست.

6. گوشواره دایره خط ستاره دامله

ساختار گوشواره دایره خط ستاره دامله از نامش مشخص هست. ما یک دایره می‌بینیم که روی اون یک خط قرار گرفته و ستاره‌ای هم به عنوان آویز به گوشواره وصل شده. این گوشواره می‌تونه با گردنبند ستاره مدل خودش ست کاملی رو تشکیل بده. معمولا هم در مجالس و مهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیره چون ظاهری شیک و جذاب داره.

این طرح می‌تونه نماد زیبایی، شگفتی و نور درخشان ستاره باشه و به ما امکان بده که جذابیت و شیک بودن رو با معنای خاص در نظر بگیریم. ضمن اینکه در بین مهمان‌ها توجه بیشتری رو به خودمون جلب کردیم. گوشواره دایره خط ستاره دامله، با جزئیات مناسب و طرحی خاص، انتخابی ایده آل برای هر رویداد و مناسبت مهم هست.

7. گوشواره ابر و باران دو قطره

گوشواره ابر و باران دو قطره، با تکه‌های قرینه که کاملا همسان هستن، طراحی شده. این جواهر یک ابر توخالی داره که قطره‌های باران با نگین آبی زیبا بهش متصل شدن. این قطره‌ها نگین‌های آبی رنگ هستن و با دو زنجیر ساده به ابر وصل می‌شن. طراحی این گوشواره بسیار شیک و زیباست و با جزئیات دقیقی طراحی شده.

این جواهر به خاطر ظاهری زیبا و خوش‌ساخت، برای خانم‌های جوان بسیار مناسب هست. با استفاده از این گوشواره، می‌تونیم به استایل خودمون جلوه خاصی بدیم و یونیک بودن اون رو به رخ بکشیم.  ضمن اینکه این طرح رو می‌شه در هر مناسبت شادی استفاده کرد. گوشواره ابر و باران دو قطره، با طراحی خاص و زیبا، انتخابی مناسب برای هر زمان و مکان هست و می‌تونه به هر استایلی که دوست دارین، جلوه‌ای خاص ببخشه.

8. گوشواره بخیه ای برگ تو خالی

گوشواره بخیه‌ای برگ توخالی، با زنجیری بلند که برگ‌های زیبا و توخالی به اون متصل شدن، طراحی شده. این گوشواره به صورت بخیه‌ای ساخته شده تا به دور گوش بچرخه و محکم بایسته. با ظاهری زیبا و منحصر به فرد، این گوشواره، هم برای استایل کژوال و هم برای استایل مجلسی بسیار مناسب هست.

شما می‌تونین این جواهر رو با لباس‌های روزمره یا لباس‌های مجلسی خودتون ترکیب کنین تا استایل خاصی داشته باشین. این گوشواره برای افرادی مناسب هست که به دنبال جزئیات دقیق و طراحی منحصر به فرد هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.