کادو ولنتاین برای دختر (۲۱ پیشنهاد و ایده خاص و جذاب)

عکس گردنبند بمان گالری طلای ارل

خرید جواهرات برای یکی از عزیزان قبل از روز ولنتاین می‌تونه استرس‌زا باشه. اما محدود کردن لیست خرید و توجه به بعضی از مدل‌های محبوب، به همه کمک می‌کنه تا راحت‌تر هدیه‌ای عالی رو پیدا کنن به همین خاطر ما ۲۱ پیشنهاد کادو ولنتاین رو در این متن قرار دادیم تا بتونین کادو ولنتاین خودتون رو به راحتی انتخاب کنین.

چرا برای کادو ولنتاین طلا می‌خریم؟

اجازه بدین برای درک این موضوع که چرا خرید طلا بهترین گزینه برای هدیه دادن در روز ولنتاین هست، نگاهی به تاریخچه کوتاه انواع هدیه برای این روز بندازیم. همون‌طور که می‌دونین جشن گرفتن این روز ریشه در اسطوره‌های رومی و مسیحی داره. در واقع به روزگاری برمی‌گرده که ازدواج برای مردان جنگجو غیر قانونی بود.

اما ولنتاین از قانون سرپیچی کرد و به هر حال ریاست ازدواج عاشقان جوان رو بر عهده گرفت. نتیجه این سرکشی این شد که ما 14 فوریه رو به عنوان روز عشق می‌شناسیم. ابتدای نامگذاری این روز در قرن هجدهم، عشاق نامه‌هایی رو با هم رد و بدل می‌کردن. قرن بعد (۱۹ میلادی) کارت‌هایی با توری و روبان به نامه‌ها الحاق شدن. 

در قرن نوزدهم هم گل‌ها رد و بدل می‌شدن چون ویکتوریایی‌ها معتقد بودن که هر گل معنای متفاوتی داره. در همین زمان بود که شرکت‌های شکلات سازی هم شروع به انتشار جعبه‌های شکلات برای هدیه دادن کردن. البته جعبه‌هایی که قرار بود برای نگهداری یادداشت‌های عاشقانه و سایر نشانه‌ها تولید بشن.

از قرن 20 تا همین امروز هم خرید انواع جواهرات به این لیست کادو ولنتاین اضافه شد. همون‌طور که مشخصه جواهرات (بخصوص طلاها) عمر طولانی نسبت به مابقی هدیه‌ها دارن و می‌تونن سال‌های سال مورد استفاده قرار بگیرن. طلاها گرون قیمت هستن و به فرد مقابل نشون می‌دن که چه جایگاه ویژه‌‌ای برای ما داره.

نکه مهم‌تر از همه این موارد ارزشمند بودن جواهرات در طول زمان هست که همی‌شه مورد توجه افراد بوده. در واقع همه ما طلاها رو یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت می‌دونیم و هیچ وقت از خرید اونها پشیمون نشدیم. پس با توجه به همه این موارد، لیست زیر رو به خوبی بررسی کنین تا بتونین کادو طلا مناسب خودتون رو پیدا کنین.

۱. گردنبند با تو

ما به طور معمول برای پیدا کردن ایده ولنتاین به سراغ دوستانمون می‌ریم و اونها بهمون پیشنهاد می‌کنن که «چیز باارزشی بخر که یادگاری بمونه». این توصیه نشون می‌ده که خرید طلا ولنتاین حتما بهترین گزینه برای همه به حساب میاد. برای اینکه نظر دوستانتون رو تایید کرده باشیم، گردنبند «با تو» رو پیشنهاد می‌کنیم.

این محصول یک طراحی جالب و جذاب داره و در ساده‌ترین حالت ممکن، می‌تونه یک پیام عاشقانه رو به فرد گیرنده منقل کنه. زمانی که چنین هدیه‌ای در نظر گرفتین می‌تونن اشعار مختلفی رو هم روی کارت هدیه بنویسین. مثلا «تو را دارم ای گل، جهان با من است/ تو تا با منی، جان جان با من است».

۲. گردنبند دایره خط قلب دامله

دومین پیشنهاد ما برای خرید کادو ولنتاین، یک گردنبند خاص با طراحی متفاوته که تا به حال هیچ خانمی از داشتنش پشیمون نشده. این نوع گردنبند رو با ساختی جذاب در نظر گرفتیم تا کسانی که خیلی روی استایل خودشون حساس هستن، گزینه مناسبی برای انتخاب داشته باشن.

از اونجایی که همه دوست دارن هدیه ولنتاین متفاوتی رو ارائه کنن، پس خریدن گزینه‎هایی تا این حد منحصر به فرد، حتما مناسب و مقرون به صرفه هست. ترکیب اشکال این گردنبند طوری در نظر گرفته شده که خانم‌ها این اکسسوری رو بیشتر توی مراسم‌ها و مهمونی‌های خودشون استفاده کنن.

۳. گردنبند بمان

یکی از بهترین نمونه‌های گیفت ولنتاین گردنبند «بمان» محسوب می‌شه. برای هماهنگ کردن این مدل با متون و اشعار مختلف هم سختی زیادی نخواهید داشت. چون معنایی که منتقل می‌کنه برای همه ما واضحه. پس پیشنهاد ویژه ما به عنوان بهترین کادو ولنتاین رو در اولویت قرار بدین.

۴. گردنبند پلاک قلب و نگین

یک بخشی از پیشنهاد کادو ولنتاین به انواع جواهرات طراحی شده با قلب مربوط می‌شه. در واقع بیشتر ما دوست داریم انتخاب هدیه های ولنتاین رو طوری برنامه‌ریزی کنیم که حداقل یک قلب در اون کادو وجود داشته باشه. در نتیجه انتخاب این گردنبند طلا هم می‌تونه برای این نوع سلیقه بسیار مناسب باشه.

کادو ولنتاین بدون قلب انگار چیزی کم داره. به شکلی که شاید فکر کنیم معنای عاشقانه‌ای که در ذهن داریم، منتقل نمی‌شه. با توجه به این نکته خرید چنین هدیه خاصی رو هم به لیست شخصی خودتون اضافه کنین. طراحی خاص این محصول (قلب خالی با یک نگین سمت راست) چشم هر بیننده‌ای رو به خودش جلب می‌کنه.

۵. گردنبند قلب پرنس به عنوان کادو ولنتاین

پیشنهاد بعدی ما در لیست کادو ولنتاین برای دختر، مدل گردنبند قلب پرنس هستش. این مدل رو بسیاری از دختر خانم‌ها می‌پسندن چون علاوه بر اینکه ظاهری متفاوت داره، می‌تونه به صورت روزانه هم استفاده بشه. در واقع یک محصول ظریفه که می‌تونه کاربردی بیشتر از پوشیدن در یک شب خاص داشته باشه.

۶. گردنبند قلب کوبیده

اگه به دنبال یک کادو ولنتاین لوکس هستین، خرید «قلب کوبیده» دومی پیشنهاد ویژه ما به شما است. بین تمامی هدیه های ولنتاین این لیست، قلب با طراحی منحصر به فرد، فقط در این مورد دیده می‌شه. طراحان گالری ارل زمان تهیه این گردنبند، به خاطر داشتن که شاید بعضی از مشتری‌ها وسواس زیادی روی استایل خودشون داشته باشن.

این گردنبند پر از موج‌های کوچیک و بزرگه و این حس رو القا می‌کنه که یک تکه از امواج دریا روی قلب جا باز کردن.

۷. انگشتر قلب نانا برای کادو ولنتاین

بعد از انواع گردنبند حالا نوبت به معرفی انگشترهایی هستش که به عنوان کادو ولنتاین برای دختر بسیار محبوب هستن. اگه به دنبال یک اکسسوری بسیار بسیار ظریف هستین، مدل «قلب نانا» بهترین گزینس که می‌تونین در نظر بگیرین. یک قلب کوچیک برای نشون دادن نهایت علاقه شما، تمام حرفی که می‌خواید بگید رو نشون می‌ده.

۸. انگشتر آغوش بزرگ

مدتیه که هدیه روز ولنتاین با خرید انواع انگشترهای آغوش همراه شده. درسته که اینجا خبری از قلب نیست؛ اما همیشه در آغوش یار بودن رو به خوبی نشون می‌ده. در واقع این محصول طوری طراحی شده که بتونه خاص‌ترین ایده ولنتاین امسال شما باشه.

۹. انگشتر ریسه قلب اسپشیال کوچک

طراحی این محصول اینطور پیش رفته که از مجموع چند قلب توخالی کنار هم انگشتری تولید بشه که از قسمت انتهایی بسته نشده. این مزیت در کادو ولنتاین می‌تونه اون رو برای سایزهای مختلف آماده کنه. فراموش نکنید که خاص‌ترین کادوهای ولنتاین اون‌هایی هستن که جلوه‌دهی متفاوتی هم دارن.

۱۰. انگشتر زنجیری قلب برای کادو ولنتاین

هیچ وقت در روز ولنتاین، صحبت از قلب و یا نمادهایی که یادآور این عضو از بدن هستن، فراموش نمی‌شن. به همین خاطر در بیشتر طراحی‌ها استفاده از این نماد وجود داره و به نظر می‌رسه، تا قرن‌های آینده هم وجود خواهد داشت.

برای اینکه بتونین تمام حسی که دارین رو به خوبی منتقل کنین، یک قلب متصل شده به حلقه انگشتر گزینه خوبی به حساب میاد. البته نگهداری از این محصول کمی دقت می‌خواد چون ساخت اون با نهایت ظرافت انجام شده. پس برای دست‌های ظریف حتما انتخابی خوبی خواهد بود.

۱۱. انگشتر شعر اشتیاق

چه چیزی بهتر از این که گیفیت ولنتاین همون شعری رو پوشش بده که می‌خواید برای عزیزتون بخونین. «اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من _ دل من داند و من دانم و داند دل من». تصور کنین این شعر همیشه روی دست عشق شما نقش بسته باشه. حتما میزان علاقه‌ای که به او دارین، فراموش نمی‌شه.

۱۲. انگشتر قلب لاریسا برای کادو ولنتاین

کادو ولنتاین می‌تونه از بین گزینه‌های کاربردی‌تر هم انتخاب شه. اگه دوست دارین که همسر شما به طور مداوم انگشترش رو دست کنه و محدودیتی هم در فعالیت‌های خودش نداشته باشه، «قلب لاریسا» رو در راس کادوهای ولنتاین قرار بدین. این محصول ساخت مقاومی داره و می‌تونه به صورت روزانه استفاده بشه.

۱۳. انگشتر دایره خط قلب دامله

روز ولنتاین، قلب و خریدن یک کادوی منحصر به فرد که نشونه عشق ما باشه. طرح «دایره خط قلب دامله» بین محصولات گالری ارل بسیار محبوبه. چون می‌تونه با دیگر اکسسوری‌ها هماهنگ خوبی داشته باشه. همچنین جلوه‌دهی بسیار متفاوتی رو هم به دست عزیز شما می‌ده.

۱۴. انگشتر دو دور قلب

طراحی بعضی از انواع کادو ولنتاین طوری در نظر گرفته شده که با مدل‌های ساده متفاوت باشه. این مدل هم یک حالت پیچیدگی دور انگشت داره که از دو طرف با قلب‌ها بسته شده. یعنی شما با یک حلقه ساده دور انگشت مواجه نیستین.

۱۵. انگشتر قلب اسپشیال

اگه هنوز هم کادو ولنتاین رو انتخاب نکردین و گزینه‌های ارائه شده در جستجوی کادوی خاص ولنتاین شما قرار نگرفتن، «قلب اسپشیال» حتما جای خودش رو پیدا می‌کنه. این مورد به عنوان کادو ولن سخت پسندها معروف شده چون علاوه بر سادگی، جلوه‌دهی خاصی رو ارائه می‌کنه. پس شاید جستجوی شما همین جا تموم بشه!

۱۶. انگشتر قلب فرماتیک

اگه هنوز هم با ما هستین تا بدونین چه گزینه‌های دیگه رو برای هدایای ولنتاین معرفی می‌کنیم، نگاهی هم به «قلب فرماتیک» داشته باشین. یک حلقه ساده با قلب متفاوتی که روی اون قرار گرفته. این انگشتر اجازه می‌ده قسمت کمی از پوست شما هم معلوم باشه تا ترکیب زیبایی به دست بیارین.

۱۷. گوشواره love پیشنهاد ویژه کادو ولنتاین

لیست کادوهای ولنتاین رو با دو نمونه گوشواره جذاب ادامه می‌دیم. گرچه خرید گوشواره برای اکثر خانم‌ها بسیار سلیقه‌ای هستش؛ اما ما طبق تجربه کسی رو ندیدیم که مدل « love» رو نادیده بگیره. این گوشواره میخی دو تکه است و قسمت lo در یک گوش و قسمت ve روی گوش مقابل قرار می‌گیره. مجموع این ترکیب می‌شه نشونه عشق ما به کسی که خیلی دوستش داریم.

۱۸. گوشواره دایره خط قلب دامله

اگه قصد دارین کادو ولنتاین امسال رو یک ست کامل در نظر بگیرین، طراحی «دایره خط قلب دامله» سومین پیشنهاد ویژه ما به شما است. قبلا هم اشاره کردیم که بین تمام هدایای ولنتاین این لیست، طراحی مورد نظر بسیار متفاوت در نظر گرفته شده و می‌تونه هر سطح سلیقه‌ای رو راضی نگه داره.

۱۹. آویز پلاک قلب دامله کوچک

در نهایت اگه هنوز دارین به این سوال فکر می‌کنین که برای ولنتاین چی بخرم؟ باید به سراغ آویزها بریم. حالا که گردنبندها، انگشترها و گوشواره‌ها لیست کادو ولن شما رو تکمیل نکردن، خرید «پلاک قلب دامله کوچک» می‌تونه گزینه خوبی باشه. این قلب برجسته زیبا وسط یک حلقه دایره‌ای، هم ظرافت و هم مقاومت بسیار خوبی داره.

۲۰. آویز قلب لیزری تو خالی

اگه قبلا زنجیر طلای هدیه‌تون رو خریداری کردین و حالا می‌خواین با یک آویز ظریف هدیه روز ولنتاین رو تکمیل کنین، «قلب لیزری تو خالی» بین آویزها آیتم مناسبیه. می‌تونیم اینطور بگیم که لیست انواع کادو ولنتاین بدون معرفی این محصول هیچ معنایی نداشت.

آویز یک قلب ساده و توخالی هست که به صورت مورب روی گردن قرار می‌گیره. همین طراحی ساده اما جلوه‌دهی خاص، این کادو ولنتاین رو به لیست ما اضافه کرده. به ظرافت ساخت این آویز نگاه کنین.

۲۱. آویز قلب دامله بزرگ به عنوان کادو ولنتاین

در نهایت اگه دوست دارین هدیه ولنتاین جلوه زیادی داشته باشه تا روی گردن عزیزتون به چشم بیاد، «قلب دامله بزرگ» شما رو به این هدف می‌رسونه. با انتخاب یک زنجیر مناسب این آویز مطمئن بشید که استایل منحصر به فرد خودتون رو به دست آوردین. چون خرید زنجیر هم در این امر بسیار مهم هستش.

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، حتما استرس خرید جواهراتی با ارزش احساس شما ذهن‌تون رو درگیر می‌کنه. امیدواریم محصولی در مجموعه‌های طلای ما پیدا کنین که علاوه بر رفع اضطراب، هدیه منحصر به فردی هم باشه. فقط در این شرایط هست که هر دوی شما یک روز عاشقانه خاص رو تجربه می‌کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.